Чудовий фестиваль світла в Сідней

про яскравий Сідней

Яскравий Сідней — це насправді щорічне свято ілюмінації, пісень, а також концепцій, яке проводиться в Сіднеї, Австралія. Він складається із зовнішніх імерсивних налаштувань освітлення, а також прогнозів, ефективності за допомогою регіональних та світових художників, а також онлайн-форуму для обговорення концепцій, включаючи чати спільноти, а також аргументи разом із видатними мислителями-новаторами. Ця подія відбувається протягом 3 повних тижнів у червні та в кінці травня. Центральним елементом Vibrant Sydney є освітлювальні скульптури, інтерактивні медіа-інтерактивні функції, а також прогнози структури, які змінюють різні структури, а також такі сайти, як Sydney Opera Home, а також Sydney Harbour Connect навколо головного офісу компанії Sydney прямо назовні.

вечірня можливість полотно тонкого ремесла. Протягом усього святкування 2015 року веб-сайти швидкого пристрасті в Інтернеті були насправді Main Playground, Chatswood, а також Сіднейським коледжем на додаток до CBD, Beloved The Rocks і Harbour. У 2009 році Vibrant розпочався як мудре святкування енергоефективності, організоване розробником освітлення Мері-Енн Кіріаку, а також заголовком Брайана Іно. Іно в партнерстві з розробником освітлення Брюсом Рамусом спрогнозував «розпис світла» на кожному краю Opera Home. Насправді свято відстоювали Кіріаку, Ентоні Бастік, Майк Тайм, Давіна Джексон, Керолін Баррі Вебб та Give. З 2019 року це було найзначніше свято ілюмінації, пісень та концепцій на планеті.

звичайно, не просто легке чудове ремесло

Багато років тому, коли холодним зимовим вечором потрапити прямо до головного офісу компанії Сіднея, це було фактично безпрецедентним. Сіднейці люблять гніздитися, як ви бачите, а також зниження рівня температури насправді є справедливою причиною того, щоб залишатися в сплячці та вдома. Це в поєднанні зі зменшенням кількості мандрівників у холодні місяці створило міську територію після настання темряви схожою на громаду-привид. Для відновлення доріг потрібна одна річ, а також економічний клімат зимового сезону.

У 2009 році Location NSW представила подію, яка насправді представляла собою 4 святкування в одному. Однак, безумовно, насправді було трохи очевидної гармонії між різними елементами, а по відношенню до потенційних гостей сайту вона була фактично розділена. «У той час це фактично намагалося отримати багато балів для багатьох людей», — говорить Ігнатій Джонс, інноваційний керівник Сіднейіз 8-річним стажем. «Насправді це були складні особи. Моя короткометражка була насправді спрямована на надання Vibrant функції, а також ідентифікації, що відбулося неймовірно швидко».

У 2015 році понад 2,33 тисячі людей приїхали в Сідней, щоб побачити його колекцію, вливши близько 143 тисяч австралійських доларів (108 тисяч доларів США) прямо в економічний клімат. «Один магазин мороженого повідомив нашу команду, що вони пропонують багато додаткового мороженого за 23 рази Vibrant у порівнянні з тим, що вони виступали протягом усіх 3 місяців літа!» стверджує Джонс, включаючи те, що страховий випадок продавців фактично створив цілий рік оренди протягом тривалості святкування. “Звичайно, насправді є багато людей, які збираються… наша команда володіла владою, яка стосується нашої команди в 2015 році, а також жартома заявляла: “Наступна можливість, ви можете легко створити її набагато менш фантастичну!”

Метаматемагічне освітлення

Прямо внизу ви зможете побачити структуру будинку Customizeds Home, власний кам’яний фасад, освітлений разом із зображеннями Snugglepot, а також Cudlepie, 2 заповітних особистостей Gumnut, створених століття тому через австралійського письменника Майта Гіббса. (Якщо ви насправді були народжені внизу, ви насправді були збільшені на публікаціях Гіббса.) Регіональна зірка Ноні Хейзлхерст, безумовно, розповість про свій досвід з австралійським чагарником. Зовнішній вигляд Галереї сучасного мистецтва, безсумнівно, зміниться завдяки Джонні Ніше, чия розробка Online Resonance «несе один з одним радісну суворість психоделії разом із офіційними проблемами вищих інновацій». Цього року інноваційна естафета фактично була передана відомому австралійському музиканту Джонатану Заваді, який фактично показав, що його ідея під назвою Metamathemagical, безумовно, змінить кінетичні електронні скульптури, включаючи метафізичні стилі, а також, безумовно, австралійські теми.